Partnerzy

Nasza firma Premier Sport rozpoczęła swą działalność od organizacji imprez sportowych – to był nasz trafny i dobry START - w miarę dynamicznego rozwoju, powstawania kolejnych innowacyjnych i większych projektów przy ich realizacji potrzebowaliśmy wsparcia - dziś możemy liczyć na ludzi i firmy które nam zaufały i dostrzegły w nas partnera do wspólnego działania. Z tego miejsca pragniemy podziękować i pokazać wszystkim kto to jest i co dla nas robi...

Memo jako niepowtarzalny, jedynym na świecie, opatentowanym systemem kontroli wad stóp u dzieci – pozwala nam na zwiększenie świadomości wśród rodziców a tym samym dbać o prawidłowy rozwój naszych dzieci – ich dobry aktywny start.

 

Mdh Profilaktyka sponsor generalny „Dnia Zdrowej Stopy” w  Aktywnym Przedszkolaku


PARTNERZY:Nasza firma stale się rozwija, realizuje swe plany, angażuje w aktywne działania i tworzy innowacyjne programy, tym samym jesteśmy otwarci na współpracę.

Jeśli nasza misja i wizja oraz cel do którego dążymy jest bliska Twym poglądom, jeśli widzisz możliwość wsparcia naszych działań - współdziałania, jeśli chcesz zaangażować się w promocję Sportu na najwyższym poziomie od najmłodszych lat - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – wspólnie znajdziemy jedną drogę do sukcesu!

Premier Sport

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Premier Sport na facebooku | 

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport