Misja Wizja Działanie

Jesteśmy firmą, której główną inspiracją powstania było promowanie sportu oraz wszelkiej aktywności ruchowej, swą działalność rozpoczynaliśmy od promocji i organizacji różnego rodzaju imprez oraz rozgrywek sportowych. Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i pełnych pasji ludzi, którzy kochają i żyją sportem. Wszystko to powoduje, że jesteśmy zgrani i tworzymy kolektyw ludzi działających z pasją i pełnym profesjonalizmem.

Czując satysfakcję czerpaną z pracy i jej wyników, a zarazem ciągły niedosyt i chęć wdrażania w życie innowacyjnych pomysłów, postanowiliśmy wymagać od siebie więcej. Pokazujemy innym jak sport i jego promowanie łączy a nie dzieli ludzi. Promując aktywność fizyczną od najmłodszych lat życia pomagamy spełniać marzenia dzieci ale także ich rodziców!

Obejrzyj nasz spot reklamowy

 

Łączyć poprzez Sport!

Promowanie sportu oraz wszelkiej aktywności ruchowej to główne cele, które stały się inspiracją dla powstania firmy. Sport jest naszą pasją, którą chcielibyśmy zarazić jak najwięcej osób. Wspólnie możemy sprawić, że zaczniemy baczniej dbać o nasze zdrowie i kondycję fizyczną. Zaczniemy aktywniej planować swój czas i co za tym idzie spędzać go w ciągłym ruchu. Pragniemy, aby znaczenie sportu ciągle rosło, a wraz z nim grono zainteresowanych osób.
Od czasów starożytnych na czas Igrzysk ustawały wszystkie wojny i spory. Ludzie łączyli się i podążali na stadiony gdzie podziwiali wspaniałych sportowców. Ten przykład mówi nam jak SPORT łączy i integruje nas wszystkich – właśnie to firma Premier Sport postawiła sobie za główny cel, to stało się naszą misją - Łączyć poprzez Sport!

Premier Sport

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Premier Sport na facebooku | 

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport