Kolonie

Obóz integracyjny Błażejewko 18.08-28.08.13r

czwartek, 07 listopada 2013 21:03

Więcej…

 

Kolonie Piłkarskie - Żelistrzewo 2012

piątek, 19 października 2012 11:59

Kolonie piłkarskie- 4-11-08.2012r. Żelistrzewo

 
 

Galeria i relacja z Aktywnych Wakacji 2011

środa, 21 marca 2012 21:43

Aktywne Kolonie Żelistrzewo 2011

W dniach 18.08-25.08.2011r. odbyły się kolonie pod hasłem ‘AKTYWNE WAKACJE’ organizowane przez naszą firmę dla dzieci z Akademii Młodego Piłkarza i wszystkich chętnych w wieku 8-12 lat. Miejscem pobytu był ośrodek kolonijno- sportowy w Żelistrzewie koło Pucka. Obóz trwał siedem dni. Każdego uczestnika obozu obowiązywał określony harmonogram dnia, z którym uczestnicy zostali zapoznani po przybyciu na miejsce. Stałymi pozycjami dnia były zajęcia sportowe odbywające się dwa razy dziennie, przed i po południu, sjesta poobiednia i kontrola czystości pokojów odbywająca się przed ciszą nocną.

Pierwszy dzień przeznaczyliśmy na zapoznanie się z miejscem i regulaminem ośrodka oraz koloni. Oczywiście nie zabrakło pierwszych sportowych zajęć, które przybrały formę gier i zabaw integracyjnych. Dało to dużo uśmiechu uczestnikom i zagwarantowało lepsze poznanie swoich współtowarzyszy. Każdy dzień rozpoczynała poranna rozgrzewka mająca na celu obudzić młode organizmy dzieci. Oprócz podziwiania pobliskiego krajobrazu mieliśmy okazję odwiedzić Sopot. Pogoda nie pozwoliła na kąpanie się w morzu, więc wybraliśmy się do AQUA PARK, w którym dzieciaki świetnie się bawiły korzystając ze zjeżdżalni i innych atrakcji. Przeszliśmy się również Sopockim molem, gdzie był czas na kupno pamiątek i porobienie zdjęć. W czasie wyjazdu odbyliśmy również wycieczkę do Władysławowa. W Żelistrzewie wyruszyliśmy na przejazd odkrytym autobusem tzw. Cabrio  po okolicznych lasach gdzie zostaliśmy zapoznani z legendą o kamiennym stole .Tego dnia trafiliśmy na dobrą pogodę, dzieciaki miały okazję poczuć nadmorskie powietrze i promienie słoneczne na swoich twarzach. Mimo iż dużo zwiedzaliśmy to nie zabrakło nam czasu na zajęcia sportowe i dobrą zabawę. Oprócz treningów z piłki nożnej,uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w piłce siatkowej na plaży, grach terenowych, przeciąganiu liny, sztukach walki.. Wieczorne pory były urozmaicane różnymi konkursami m.in. na najlepszy rysunek obrazujący AMP GOOL, teleturniejami np.’Kalambury’,,dyskoteką i ogniskiem z kiełbaskami. Taka forma spędzania wieczoru cieszyła się dużym poparciem wśród uczestników, bo nie pozwalała na nudę i tęsknotę za rodzicami. Ten czas poświęcony był na rozwijanie ich kreatywności, pomysłowości, wiedzy i umiejętności tanecznych oraz manualnych.

Tydzień minął bardzo szybko, przyszedł dzień, kiedy przyszło nam wracać do domu. Na buziach uczestników pojawił się markotny grymas-nikt nie chciał wracać! Na pamiątkę dzieci dostały koszulki ‘Aktywne Wakacje –Żelistrzewo 2011’ oraz dyplomy upamiętniające ich sukcesy. Podróż minęła bezpiecznie i wesoło. Dzieci wspominały najfajniejsze chwile i wyrażały chęć powtórnego wyjazdu w przyszłym roku!

Jakub Szcześniak

General Manager

GALERIA - Obóz sportowo-rekreacyjny w Żelistrzewie koło Pucka >

 
 

Galeria i relacja z Aktywnych Wakacji 2010

piątek, 13 sierpnia 2010 00:00

W ostatnim tygodniu wakacji tj. od 23.08.2010 do 30.08.2010 odbył się obóz sportowo-rekreacyjny dla członków Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wawa Sport” i klubu piłkarskiego Huragan Wołomin. Uczestnikami obozu były dzieci w wieku 8-12 lat. Miejscem pobytu był ośrodek kolonijno- sportowy w Żelistrzewie koło Pucka. Obóz trwał siedem dni. Każdego uczestnika obozu obowiązywał określony harmonogram dnia z którym uczestnicy zostali zapoznani po przybyciu na miejsce. Stałymi pozycjami dnia były zajęcia sportowe odbywające się dwa razy dziennie, przed i po południu, sjesta poobiednia i kontrola czystości pokojów odbywająca się przed ciszą nocną.

Więcej…

 
 
Premier Sport na facebooku | 

Partnerzy:

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport