NOWOŚĆ !!! Zumba i Gimnastyka Kids !

ZUMBA i GIMNASTYKA kids !!!


Gimnastyka to szkoła wielkiego sportu a zarazem elegancji i gracji, może być doskonałym początkiem drogi do osobistego mistrzostwa. To kształtowanie piękna ruchu, harmonijnego i estetycznego wykonywania poszczególnych elementów gimnastycznych.

Opracowane przez nas treningi akrobatyczno-gimnastyczne wyrabiają poprawne i zdrowe nawyki ruchowe jak również  kształtują piękną sylwetkę.

Rozwijają nie tylko ciało, ale też umysł: uczą pokonywania własnych słabości, jednocześnie kształtując silny charakter co jest niezbędne w codziennym życiu, a umiejętne i ponadprzeciętne zdolności władania własnym ciałem dodaje pewności siebie.

ZUMBA KIDS to lekcje tańca o charakterystyce TANECZNO – ZABAWOWEJ w rytmach latyno – amerykańskich ! To połączenie tańców: salsa, cumbia, reggaeton, hip-hop. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy ! Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania, pobudzają pracę mózgu i tym samym korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka !


Zajęcia podzielone są na 2 grupy wiekowe koedukacyjne:
Grupa Młodsza – 5 i 7 lat
Grupa Starsza – 8 -12 lat


Pierwsze zajęcia 27 września o godzinie 10:00 !

Miejski Dom Kultury w Wołominie, ul. Mariańska 7


Premier Sport na facebooku | 

Partnerzy:

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport