Misja Wizja Działanie

„Aktywny Przedszkolak” – to program poprzez który firma Premier Sport oferuje w przedszkolach szeroki wachlarz zajęć dodatkowych.

Promowanie sportu oraz wszelkiej aktywności ruchowej to główne cele, które stały się inspiracją dla powstania firmy. Pragniemy, aby znaczenie sportu ciągle rosło, a wraz z nim grono zainteresowanych osób. Pokazujemy innym jak sport i jego promowanie łączy a nie dzieli ludzi. Ruch jest przejawem życia, a aktywność fizyczna jest czynnikiem kształtującym organizm człowieka i jego funkcje.

Każdego dnia dzieci muszą mieć wystarczająco dużo okazji do fizycznej aktywności, nie tylko w związku z fizycznym usprawnianiem ale również całościowym rozwojem osobowości dziecka poprzez ruch. W okresie przedszkolnym aktywność ruchowa dziecka przyczynia się w znaczącym stopniu do wzmocnienia odporności organizmu na szkodliwy wpływ czynników środowiskowych, a umiejętności ruchowe często wyznaczają pozycję dziecka w grupie rówieśniczej.

Dlatego należy dbać o prawidłowy rozwój fizyczny dziecka, o zapewnienie mu odpowiedniej ilości wszechstronnego ruchu. Promując aktywność fizyczną od najmłodszych lat życia pomagamy spełniać marzenia dzieci ale także ich rodziców!

 

Aktywny przedszkolak

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Premier Sport na facebooku | 

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport