Instruktorzy

Stawiamy na wykwalifikowanych instruktorów/trenerów z wykształceniem pedagogicznym i odpowiednim podejściem do dzieci.

  • Nasze zajęcia będą prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorsko – trenerską, która zapewni dziecku fachową opiekę oraz odpowiedni harmonijny rozwój fizyczny młodemu organizmu
  • Podczas zajęć dzieci będą doskonaliły swoje cechy motoryczne takie jak: skoczność, zwinność, gibkość. Aktywny przedszkolak będzie wyrabiał sobie od samego początku wyobrażenie o ruchu, współprace w zespole oraz elementy współzawodnictwa
  • Zajęcia prowadzone są przez specjalistów (instruktorów/trenerów) mających przygotowania pedagogiczne, na co dzień pracujących z dziećmi i młodzieżą, których zadaniem jest prowadzenie dzienników zajęć, opracowanie miesięcznych planów pracy, prowadzenie zajęć otwartych dla rodziców.


Uczestnictwo w zajęciach ,,Aktywnego przedszkolaka’’ gwarantuje aktywowanie organizmu dziecka oraz stymulowanie jego zdrowego i prawidłowego rozwoju.

Jeśli Twoją pasją jest sport, kochasz to co robisz i wkładasz w to serce, jeśli coś w środku stale Cię nakręcać, aby nauczyć się jeszcze więcej i aby zrobić to jeszcze lepiej, to coś już nas łączy. Chcesz się rozwijać i mieć możliwość dołączenia do doświadczonej kadry instruktorów na najwyższym poziomie wyślij nam swoją aplikację.

Zapraszamy do zakładki KARIERA.

Aktywny przedszkolak

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

NEWSLETTER - Zapisz się!

Chcesz być powiadamiany o nowościach, zawodach i imprezach sportowych? Wpisz swoje imię i adres e-mail, a będziemy informowali Cię na bieżąco.

SONDA

Czy podobała się Państwu impreza pt: Wielka Rywalizacja Miast AMP 2011 ?

 

Poprzednia SONDA

Zobacz WYNIKI poprzedniej SONDY

Premier Sport na facebooku | 

arWAY - poligrafia, druk, fotografia, strony internetowe

Premier Sport